« Travanj 2024 »

Autor: Unknown , 25. 10. 2019.

U Vinkovcima je 9. i 10. listopada 2019. godine u Dvorani "Barun Trenk" održana 31. Smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske. Smotra učeničkih zadruga je manifestacija koja predstavlja pravi festival stvaralaštva, kreativnosti, inovativnosti i poduzetništva djece i mladih.

Na 31. Smotri učeničkih zadruga je sudjelovalo i svoje proizvode prezentiralo 72 učeničke zadruge iz Hrvatske i 4 učeničke zadruge iz inozemstva. Izložbene prostore je imala 21 županija te je na njima svaka od 601 učeničke zadruge izložila svoje najreprezentativnije radove. Sve je to izrađeno vrijednim rukama mladih zadrugara, učenika i učenica osnovnih i srednjih škola te Centara za odgoj i obrazovanje.

Postignuća naše učeničke zadruge, uz voditelje su uspješno su prezentirali učenici Marinela Dragić i Borna Brezovac. Iskustva naših zadrugara sa smotre su jako pozitivna, a kako je manifestacija izgledala pogledajte u fotografijama.