Autor: Vlado Mišković, 22. 4. 2012.

U organizaciji Centra za odgoj i obrazovanje Dubrava, od 16. do 18. travnja 2012.godine održan je 13. INKAZ u dječijem kazalištu "Trešnja".

Dramsko - scenska i lutkarska sekcija Centra za odgoj i obrazovanje "Ivan Štark" nastupila je 17.travnja sa igrokazom Kraljevna na zrnu graška.

U igrokazu su nastupili učenici: Sandra Šandor, Klaudija Opuvačić, Marija Ćurić, Zoran Grubić i Filip Dobrić. Pripremali su ih za nastup i pratili u Zagreb njihovi učitelji Klaudija  Banjeglav , Tomislav Zlatarić i ravnateljica Centra Edit Lemal.

.

INKAZ  se organizira već punih 13 godina, a ove godine nastupila su djeca i odrasle osobe s teškoćama, u šezdesatak predstava iz 48 ustanova i udruga iz Hrvatske,Slovenije i Bosne i Hercegovine.

Nastup naših učenika ocijenjen je vrlo uspješnim. Između dvije probe i nastupa posjetili smo Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava , gdje smo se družili sa njihovim učenicima i djelatnicima. Nakon nastupa dio vremena prije povratka , proveli smo u gledanju predstava drugih učenika.