Autor: Edit Lemal, 3. 5. 2012.

Hrvatska turistička zajednica u suradnji s turističkim zajednicama županija organizirala je natječaj  za najbolje dječje i učeničke radove na temu - " DJECA ČUVARI PRIRODE " .

Nagrade su podijeljene u Našicama u prekrasnom dvorcu Pejačević 23. travnja 2012. godine.

Kao poznati ljubitelji i čuvari prirode i mi smo se uključili, prijavili, crtali i na kraju smo za svoj trud nagrađeni.

Naši nagrađeni učenici su :

Toni Drljača RO-2 koji je osvojio  drugu nagradu i našem Centru donio vrijednih 5.000,00 kn .

Osim njega nagrađeni su i  Zvonimir Kupanovac RO-2 , Marijan Gazdić 7.r i Sara Balaš 5.r .