Autor: Vlado Mišković, 28. 6. 2012.

U OŠ Antuna Mihanovića , 12 lipnja 2012. g.,održana je svečana dodjela nagrada najboljim učenicima ,sportašima osnovnih i srednjih škola,te učenicima sportašima s teškoćama u razvoju.

Također su dodjeljena priznanja najboljim društvima i najboljim vodoteljima društva. Za najbolje učenike sportaše s poteškoćama u razvoju izabrani su Dragana Mišković i Filip Nelović za postignute uspjehe u plivanju .

Dragana Mišković je učenica koja  na svim plivačkim natjecanjima osvaja zlatne medalje , uzorna je i vrijedna učenica koja sudjeluje u svim aktivnostima škole. Filip Nelović je osim u školskom plivanju , osvajao medalju u sklopu matičnog plivačkog kluba " Delfin ". Također , uzoran i odličan učenik koji se osim plivanja bavio i košarkom , stolnim  tenisom i aikidom.

13 lipnja 2012, g, na prostorima športske dvorane Gradski vrt održana je dodjela priznanja svim osvajačima medalja na državnoj razini. Osim ŠSD- a , svečanosti dodjele priznanja bili su prisutni i predstavnici Osječko - baranjske županije .

Nazočnima su priznanja uručili gradonačelnik Krešimir Bubalo i župan Vladimir Šišljagić.  Priznanje za ŠŠD Duga primili su učenici koji su bili sudionici Državnog natjecanja učenika s intelektualnim teškoćama u učenju a to su Nikolina Opuvačić , Dragana Mišković , Filip Nelović , Luka Kovačević i Jurica Kusturić .