Autor: Katarina Antolašić, 18. 2. 2014.

Koga god je put odveo na Korzo, vjerojatno bi često zastao, ne bi li poslušao Krunu. Kruno je osječki tzv. ulični svirač koji već duže vrijeme svira na svojoj akustičnoj gitari i to, složit ćete se svi, jako dobro.

Zahvaljujući učitelju Anti Papiću koji ga je osobno pozvao u našu školu, Kruno nas je dana 17. veljače posjetio te tijekom sat vremena stvorio jednu ugodnu i lijepu atmosferu. Osim što je Kruno razgovarao s učenicima naše škole, na kraju je, naravno, i zapjevao s njima. Kako nam je bilo toga dana, pogledajte u galeriji fotografija.