Autor: Katarina Antolašić, 21. 3. 2014.

U Knjižari Nova otvorena je prodajna izložba humanitarne likovne kolonije koja je održana prije godinu i pol dana u Centru za odgoj i obrazovanje “Ivan Štark”

Tada je nastalo 36, uglavnom slikarskih radova, koje potpisuje 20 umjetnika. Okupljenim umjetnicima zahvalila je Edit Lemal, ravnateljica Centra, istaknuvši da je sav prihod od prodaje slika namijenjen za opremanje senzoričke sobe za učenike s teškoćama u razvoju. Izložbu je otvorio zamjenik gradonačelnika Vladimir Ham, izrazivši nadu da će sve slike pronaći svog kupca. Izložbu možete pogledati do 11. travnja 2014. u prostorima Knižare Nove.