Autor: Katarina Antolašić, 28. 3. 2014.

Ovogodišnji Svjetski dan voda obilježava se pod motom "Voda i energija" s ciljem pokazivanja pozitivnih aspekta te veze, te načina na koji se ona može bolje i djelotvornije iskoristiti suradnjom svih zainteresiranih strana.

Dana 22. ožujka i u našem je Centru obilježen Svjetski dan voda. Razredna se nastava u svojem integriranom danu bavila temom na koji se način koristi otopivost vode u svakodnevnom životu, dok je predmetna nastava svoj integrirani dan odradila uz obalu na Dravi. Osim toga, RO su bili na osječkom bajeru koji su uspješno očistili te su na kraju napravili svoju video prezentaciju koju smo svi zajedno pogledali u holu naše škole.