Održana završna svečanost 3. Susreta hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva „Stjepan Kranjčić”
Autor: Katarina Antolašić, 9. 4. 2014.

U Hrvatskom domu u Križevcima u subotu 5. travnja 2014. održana je završna svečanost 3. susreta hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva „Stjepan Kranjčić” za književno i likovno stvaralaštvo učenika osnovnih škola u Republici Hrvatskoj.

Tom su prigodom dodijeljene nagrade učenicima najuspjelijih radova, likovni su radovi prikazani na prigodnoj izložbi „Cvijet skromnosti”, dio književnih radova javno je izveden, a najširi je izbor radova po žanrovima (poezija, proza igrokazi) objavljen u zborniku „Kovčeg skromnosti”.

Iz naše škole sudjelovali su sljedeći učenici: Nives Adamović (6.razred), Ivan Kurtović (6 razred), Ema Bečeheli (6. razred).

Svi radovi su objavljeni u biltenu, a treću nagradu osvojio je likovni rad Ines Adamović (6. razred).