Autor: Katarina Antolašić, 29. 5. 2014.

Naša učenička zadruga „Ivan Štark“  sudjelovala je na 26. smotri učeničkih zadruga Republike Hrvatske, uz potporu Osječko-baranjske županije. Smotra je održana u Zagrebu u Boćarskom domu, od 22.5. do 24.5.2014. Na toj značajnoj manifestaciji sudjelovalo je šezdeset učeničkih zadruga iz osnovnih i srednjih škola, te posebnih odgojno-obrazovnih ustanova s tristo učenika zadrugara i njihovih voditelja. Pored izložbeno prodajnih štandova svake pojedine učeničke zadruge na kojima su prikazana postignuća i inovacije u njihovu radu, održano je šest pokaznih radionica i predstavljeno dvanaest istraživačkih radova.

Naša učenička zadruga predstavila je rad svojih sedam sekcija, a izložbeno prodajni štand posjetili su sudionici smotra.

Vlado Mišković, voditelj

Bilo nam je jako lijepo i zabavno te se veselimo sljedećem susretu, a kako nam je bilo u Zagrebu, možete pogledati u galeriji fotografija.