Autor: Katarina Antolašić, 27. 10. 2014.

22. listopada posjetili su nas dva prometna policajca. Cilj predavanja bio je upoznavanje djecu s prometnim znakovima te kako se djeca moraju ponašati u prometu. Na početku samog druženja učiteljica Angelina Zdravčević posjetila nas je što su sve učenici učili tijekom mjeseca, a nakon toga djeca su pripremili recitaciju Semafor koju su izveli Natalija, Dragana, Paula, Almedina, Marko, Matej te Ivan Kurtović.

Ovo se predavanje održava već nekoliko godina zaredom, a policajac nas je opet podsjetio što znači izraz „Poštujte naše znakove“, što moramo nositi na glavi kada vozimo bicikl, te nas je upozorio da cesta nije mjesto za igru.

Na kraju smo se poigrali igre crveno-zeleno, pojas-kaciga te su učenici Natalija, Lucija, Borna otpjevali pjesmu Redar sam prometnik.