Autor: Katarina Antolašić, 12. 1. 2015.

Blagdanski ugođaj preselio se dana 23.12. u naš Centar. Božićnom priredbom naši su učenici proslavili kraj prvog polugodišta i početak zimskih praznika. Ravnateljica našeg Centra na početku programa prigodnim se govorom obratila učiteljima, roditeljima i učenicima  te im zaželjela sretan Božić i uspješnu Novu godinu. Učenici su vrijedno, uz pomoć učitelja i nastavnika, pripremali bogat program koji je sadržavao recitacije, ples, igrokaze. Na priredbi su također po prvi puta nastupali naš  novopečeni bend  Centra koji se zove Osječki biseri.  Za kraj, učenici su čestitali nadolazeće blagdane svojim roditeljima i sugrađanima.