Autor: Katarina Antolašić, 30. 8. 2015.

20.7. krenuli smo u Zagreb ( učiteljica Jasna Ižaković, učenici Klaudio Opuvačić, Adrian Minkoš te Danijel Mišković). U Zagrebu smo se okupili u Centru Tuškanac gdje se sastala cijela hrvatska delegacija. Nakon okupljana održan je sastanak završne priprema za L.A. Prvi dan dolazimo u San Pedro, L.A (24.7.)  gdje nas smještaju u UCLA. Nakon svečanog otvaranja 25.7. počinje razvrstavanje ekipa i trodnevno natjecanje.

Plaža u Santa Monici

Naši su  dečki  bili u nogometnoj reprezentaciji Hrvatske. Svrstani su u najjaču skupinu te su od 36 ekipa osvojili 5. mjesto. Odbojkaška ekipa osvojila je 2. mjesto (srebrnu medalju) dok su plivačice osvojile 1. i 3. mjesto (zlatnu i brončanu medalju) u leđnom plivanju.

Podjela medalja

Od srca čestitamo učiteljica Jasni Ižaković te učenicima na rezultatima te uloženom trudu.