Autor: Unknown , 20. 11. 2015.

U sklopu stručnog usavršavanja djelatnika Udruga defektologa Osijek i kolektiv našeg Centra posjetio je OŠ pri Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice.

Ove dvije ustanove već imaju bogatu suradnju. Posjet nam je omogućio dodatno učvršćivanje dobrih odnosa, vrlo važnu razmjenu iskustava te uvid u funkcioniranje i način rada ove kvalitetne škole.

Ravnatelj i ostali radnici škole prenijeli su nam svoja iskustva u cilju stalnog napredovanja i kvalitetnog rada obje ustanove.

Vrlo smo zahvalni na ovom vrijednom susretu te se nadamo uzvratnom susretu dragih prijatelja i kolega u Osijeku.