Autor: Unknown , 25. 4. 2016.

U utorak 19.4.2016. god. u Osijeku je započela velika biciklistička utrka Tour of Croatia.

Tour of Croatia događanje je kojem je sportska arena cijela Hrvatska. Utrka se održava na više od 1000 kilometara, uključeno je 12 gradova domaćina, a prolazi kroz više od 100 različitih mjesta s više od 500 minuta televizijskog prijenosa uživo koje će prenositi HRT kao i Eurosport.

Dio ovog globalnog događanja bili su i učenici našeg Centra koji su, zajedno sa svojim vršnjacima iz drugih škola, pozdravili svjetski poznate bicikliste na startu u Osijeku, odakle su se zaputili prema Varaždinu.

Želimo svu sreću svim sudionicima utrke, uz puno kilometara i sportskog uspjeha!