Autor: Unknown , 17. 10. 2016.

28. Smotra učeničkih zadruga u kojoj je sudjelovala i učenička zadruga našeg Centra održala se u Zadru od 4. do 7. listopada 2016. god.

Naša učenička zadruga na Smotru se plasirala osvojivši 3. mjesto na Županijskoj smotri učeničkih zadruga održanoj 8. travnja 2016. u Ernestinovu. Pravo odlaska na Smotru imali su dva voditelja: Vlado Mišković i Katica Rogač, te dva učenika: Maja Dumančić i Karlo Kovačević. Sama izložba eksponata učeničkih zadruga održala se u dvorani Arsenal u vrlo ugodnoj atmosferi. Tema našeg izlaganja bila je vodenica, u različitim varijantama. Imali smo i vremena za obilazak prekrasnog Zadra u kojem smo posebno uživali. Sa ovog krasnog dvodnevnog putovanja učenici i voditelji vratili su se puni pozitivnih dojmova.