I ove godine naša sjajna božićna priredba oduševila je sve prisutne.

Priredba se održala u petak, 23. prosinca 2016., a naši učenici i učitelji definitivno su imali što pokazati. Od pjesme i plesa do recitacija i sjajno osmišljenih predstava, svi zajedno svojim su trudom doista uveličali ovu svečanost. Posebno nam je drago što su svi naši cijenjeni gosti izrazili posebno zadovoljstvo viđenim.

Nakon priredbe tradicionalno je uslijedila podjela poklona naši učenicima. Prekrasne poklone omogućili su nam: Hrvatski laburisti-Stranka rada, Općinsko državno odvjetništvo u Osijeku, te Udruga hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata. Ovim putem im se od srca zahvaljujemo!