Autor: Unknown , 17. 5. 2017.

Gradonačelnik grada Osijeka gospodin Ivan Vrkić i župan Osječko-baranjske županije gospodin Vladimir Šišljagić sa suradnicima, posjetili su 16. svibnja 2017. godine Centar za odgoj i obrazovanje "Ivan Štark".

Uz župana i gradonačelnika obilasku Centra su nazočili i direktor građevinskog poduzeća "Massa" d.o.o. Osijek, izvođača radova, sa svojim suradnicima, predstavnici partnerskih poduzeća "Inel" d.o.o. Đakovo, "Tomin inženjering" d.o.o. Osijek, "Instos" d.o.o. Osijek te direktor poduzeća "M-ing" d.o.o. koji je vodio nadzor radova dogradnje Centra.

Učenici i djelatnici Centra goste su svečano dočekali pjesmom u izvedbi pjevačkog zbora. Nakon pozdravnih riječi ravnateljice Centra, te obraćanja župana i gradonačelnika, gosti su se uputili u razgledavanje novog prostora veličine 505 m2. Dograđeni prostor Centra čine osam manjih i tri veće učionice, senzorička soba, kinezioterapija, blagovaonica i prilagođeni sanitarni čvor. U novim će se prostorima od iduće školske godine provoditi odgojno-obrazovni i rehabilitacijski rad sa učenicima s višestrukim teškoćama u razvoju, kronološke dobi od 7 do 11 godina.