Autor: Unknown , 12. 6. 2017.

U petak, 9. lipnja 2017. godine svečano smo obilježili Dan Centra i otvorenje novoizgrađenog dijela Centra za odgoj i obrazovane 'Ivan Štark'.

Dan prije, u četvrtak 8. lipnja 2017., također u sklopu Dana Centra  tradicionalno je održan Sportski dan. Naši gosti i sportski suparnici bili su učenici iz OŠ Dobriša Cesarić iz Osijeka, OŠ Jospip Matoš iz Vukovara i OŠ dr. Franjo Tuđman iz Belog Manastira. Učenici su se sjajno družili i natjecali u nogometu i štafetnim igrama, a nakon svega je uslijedio zasluženi odmor i zajednički domjenak.

U petak je program počeo pozdravnom točkom naših učenika, te govorom ravnateljice Centra Edit Lemal koja je pozdravila sve goste i pobliže ih upoznala sa postupkom izgradnje novog dijela Centra od 505 m2. Među uzvanicima je bilo puno uglednih gostiju, a prisutne je pozdravio i dogradonačelnik Denis Ambruš.

Nakon tog uvodnog dijela uslijedilo je i službeno svečano otvorenje novog dijela Centra, koje su rezanjem vrpce svečano upriličili dogradonačelnik i naši učenici.

Nakon obilaska novog prostora, bilo je vrijeme za svečanu priredbu u atriju našeg Centra u kojoj su nam učenici pokazali sve ono što su dugo vremena vrijedno uvježbavali sa svojim učiteljima. Gledatelji su bili oduševljeni točkama i predanošću naših učenika i djelatnika, te smo primili mnoge pohvale.

Nakon priredbe uslijedio je prigodni domjenak za goste.

I ovom prilikom zahvaljujemo se svim gostima, koji su uveličali naše slavlje, na njihovom dolasku.