Autor: Unknown , 12. 10. 2022.

U srijedu, 5. 10. 2022. godine učenici 6. i 8.b razreda su, zajedno s pomoćnicima u nastavi, a pod vodstvom učiteljice Slađane Radić i vjeroučitelja Stjepana Šopa, nastavili hvalevrijednu akciju čiji cilj je reciklažom prikupljenih plastičnih čepova osigurati financiranje nabave skupih lijekova oboljelima od teških malignih bolesti.

Kao i prethodnih godina, čepove smo predali na vaganje i daljnje zbrinjavanje u prostore tvrtke Drava International d.o.o., naučili ponešto o humanitarnom radu, pomaganju ljudima u potrebi, razdvajanju otpada i zbrinjavanju okoliša-sve važne teme o kojima  često raspravljamo, a ponajviše na satima izvannastavne aktivnosti Građanski odgoj. Sve to ne bi bilo moguće bez pomoći našeg domara Alena kojem ovim putem zahvaljujemo na vožnji i roditelja koji, zajedno sa svojom djecom, sudjeluju i brinu da se akcija nastavi. Sretni i ispunjeni vratili smo se u školu spremni i dalje sudjelovati i poticati druge na sudjelovanje u ovoj akciji.