Autor: Maja Gladović, 21. 10. 2022.

Svi mi znamo koliko su naši učenici kreativni i koliko nas mogu iznenaditi svojim vještinama. Ovaj su se put pokazali u najboljem svjetlu korisnicima i odgojiteljicama DV „Kosjenka“ iz Osijeka.

U srijedu 19. listopada 2022. godine petero učenika našega Centra s učiteljicama Klaudijom Banjeglav, Đurđicom Đukelić i Marijanom Marić posjetilo je DV „Kosjenka“ gdje su sudjelovali u zajedničkoj radionici izrade lutaka u sklopu projekta „Lutka i dijete“.

Radionica se pokazala punim pogotkom jer su svi sudionici uživali, a povezale su se dvije ustanove koje dijele poznanstva iste djece. Djeca posebne vrtićke skupine znaju postati i naši učenici pa se tako jedna učenica s osmijehom prisjetila svojih vrtićkih dana i prepoznala mnoga lica.

Rezultat je radionice nered u vrtićkoj dvorani, pokoja mrlja na odjeći, ljepljivi prsti, ali i brojne lutke napravljene uz pregršt smijeha.

Svi su se sudionici složili kako ovakvo druženje treba ponoviti čemu se uistinu veselimo!