Autor: Administrator , 28. 11. 2022.

U Medulinu je 19. i 20. studenog 2022. održan 17. turnir Special Power League. Na turniru su sudjelovale ekipe Udruga ‘Veliko Srce’ iz Koprivnice, Udruga „Latice“ iz Koprivnice, Udruga ‘Pogled’ iz Nedelišća, Udruga za Downov sindrom 21 Split, Udruga za Downov sindrom 21 Rijeka, Škola za odgoj i obrazovanje Pula, Centar za odgoj i obrazovanje “Ivan Štark” Osijek, pod pokroviteljstvom nogometnih klubova iz Koprivnice, Rijeke, Splita, Pule, Čakovca i Osijeka.
Turnir se održavao u dvorani OŠ Dr. Mate Demarin gdje nas je pozdravio načelnik općine Medulina Ivan Kirac i zaželio nam ugodan boravak. Nakon njega su nas posjetili trener Hrvatske U21 reprezentacije Igor Bišćan, te nogometaši Mauro Perković i Dion Drena Beljo, igrač NK Osijeka. Na kraju druženja igrači i trener Bišćan su se slikali sa svim sudionicima. Nakon toga sudionici su prošli kroz rukometne radionice a sportsko druženje su završili rukometnim utakmicama.
U nedjelju je u istoj dvorani odigran i nogometni turnir, gdje je odigran veliki broj utakmica. Kraj turnira je obilježen podjelom pehara, medalja i poklona svakoj ekipi. S nestrpljenjem očekujemo 18. turnir SPL koji će se najvjerojatnije održati u Splitu.