Autor: Administrator , 29. 11. 2022.

Udruga djece s teškoćama u razvoju Vukovarski leptirići iz Vukovara svojim radom pomažu unaprijediti kvalitetu života djece s teškoćama u razvoju pa su tako nesebično odlučili pomoći i učenicima naše škole.
Već treću godinu zaredom zajedno smo u projektu Povežimo se– mreža podrške za sretno djetinjstvo. Projekt se ostvaruje pod vodstvom voditelja aktivnosti Karla Kraljevića. Cilj projekta je prevencija pretilosti i poticanje tjelesnih aktivnosti.
Jedan od vidova podrške Vukovarskih leptirića su i financijska sredstva namijenjena kupovini novih rekvizita potrebnih za kvalitetno provođenje sportskih aktivnosti s učenicima našeg Centra.