Autor: Administrator , 15. 12. 2022.

U srijedu, 14. prosinca, održana je druga radionica u Dječjem vrtiću “Kosjenka”.Radionica je održana u sklopu projekta “Lutka i dijete”.Korisnici vrtića, učenici našeg Centra, odgojiteljice i učiteljice ponovno su udružili svoje snage i iznjedrili izvrsne radove. S obzirom na to da nam je ovo bio drugi posjet vrtiću, tamo se sad već osjećamo kao doma. Vrtić prožima svojom toplinom toliko da je naša učenica Ružica spontano postala pomoćnicom odgojiteljicama u skupinama, a učenica Dora je uživala u “kavi” sa svojim odgojiteljicama.Veselimo se nastavku suradnje i uvjereni smo kako će se ovakva druženja nastaviti i u budućnosti.