Autor: Administrator , 29. 12. 2022.

U petak, 23. prosinca održali smo našu tradicionalnu božićnu priredbu. To je posebno važan događaj u našem kalendaru za koji se učenici vrijedno i strpljivo pripremaju uz pomoć svojih učitelja. I ovog Božića svi nastupi naših učenika su nas apsolutno oduševili. Pjevanje, ples, gluma, sviranje... Teško je izdvojiti što je bolje izvedeno. Točke su se redale, a ispunjeno gledalište nije prestajalo s glasnom podrškom. Pred kraj priredbe posebno nas je iznenadio naš poznati glazbenik Igor Delač, koji je kao gost iznenađenja nastupio uz naš školski bend.
Velike pohvale za sve koji su sudjelovali u ovoj predivnoj priredbi, te zahvale svim gostima na dolasku.