Autor: Administrator , 24. 3. 2023.

U srijedu, 22. ožujka 2023. godine, naši su sedmaši i osmaši sa svojim roditeljima te pedagoginjom posjetili Dan otvorenih vrata u Obrtničkoj školi u Osijeku. Nakon ugodne i lijepe dobrodošlice te pozdravne riječi ravnateljice, obišli smo školu te se pobliže upoznali sa zanimanjima koja nudi Obrtnička škola. Naučili smo što rade pomoćni vodoinstalater, pomoćni bravar, pomoćni cvjećar, pomoćni pekar, pomoćni kuhar i slastičar, pomoćni krojač te pomoćni autolakirer. Obišli smo njihove radionice, a neki od nas su se okušali i u pravljenju kiflica.