Autor: Administrator , 24. 3. 2023.

U srijedu, 22. ožujka učenici predmetne nastave obilježili su Svjetski dan voda posjetom osječkom Vodovodu. Obilaskom, pod stručnim vodstvom, upoznali su se s procesom pročišćavanja vode i uživali u stjecanju novih znanja i iskustava.
Aktivni su bili i učenici razredne nastave koji su zajedno sa svojim učiteljima kroz mnoštvo aktivnosti obilježili ovaj važan dan. Održali su različite radionice na temu vode čime su na kreativan način pružili učenicima iskustvena znanja. Svi su uživali u sudjelovanju, te su bili oduševljeni ponuđenim sadržajem.
Učenici malih skupina su isprobali led, vodene kuglice, bojanje vode te su promatrali koji predmeti plutaju, a koji tonu.